Дезінфікуючий засіб з миючим ефектом для поверхонь ErsoDez Forte ERSOCHEM

ERSOCHEM
ecedf
299,00
грн.
Для миття та дезінфекції на відповідних виробництвах харчової та переробної промисловості (у тому числі на підприємствах птахопереробної промисловості); хімічної та важкої промисловості; підприємствах комунально-побутового обслуговування, всіх видах транспорту, іншій сфері послуг; в закладах охорони здоров’я; в закладах громадського харчування; у готелях; а також для обробки сміттєпроводів, сміттєзбирального обладнання, сміттєвозів, вмісту накопичувальних ємностей автономних туалетів, що не мають відводу у каналізацію, а також у побуті;
- для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції, генеральних прибирань поверхонь приміщень, приладів, санітарно-технічного обладнання у закладах охорони здоров’я, лікарнях, дитячих лікарнях, поліклініках, диспансерах, медичних центрах, стоматологічних клініках, амбулаторіях сімейної медицини, госпіталях, фельдшерських пунктах, медпунктах, центрах переливання крові, лабораторіях; у місцях соціального захисту; санаторно-курортних, спортивно-оздоровчих, навчально-виховних закладах усіх типів, незалежно від їх підпорядкування, форм власності і акредитації; у закладах громадського харчування та готельного господарства; у перукарнях; підприємствах харчової і переробної промисловості, комунально-побутового обслуговування; всіх види транспорту, аптеках, банківських установ; у побуті; у тому числі для дезінфекції сміттєпроводів, сміттєзбирального обладнання, сміттєвозів, вмісту накопичувальних ємностей автономних туалетів, що не мають відводу у каналізацію.
Спосіб використання:
Для ручного миття та дезинфекції.
Використовується для суміщення процесу знезараження та миття. Концентрація робочого розчину 0,1 - 0,2% (1,0 - 2,0 мл до 1 л води) і час обробки (5-30 хв) залежить від ступеня забруднення. Після миття оброблюванні поверхні, що контактують з продуктами харчування змити водою. Температура: до 55 °C.
Використовується для профілактичної, поточної і заключної дезінфекції. Концентрація робочого розчину 0,1- 0,2 % (1,0 - 2,0 мл до 1 л засобу) і час обробки 10 - 30 хв залежить від ступеня забруднення. Після дезінфекції оброблювані поверхні змити знезараженою водою. Температура: (20 – 55) °C.
Для дезінфекції яєць. Концентрація робочого розчину (0,2 - 0,3) % (2,0 - 3,0 мл до 1л води) , час обробки 15-20 хв.
Упаковка:
Поліетиленові каністри 5, 10, 20 л або бочки по 200 л (за домовленістю).