Протиопікова пов'язка Арма-Гель

*МОЖЛИВИЙ ГУРТ
Доставка - Нова Пошта (Накладений платіж/за реквізитами)
⚡АКЦІЯ - ТУРНІКЕТ-СІЧ | SICH-TOURNIQUET ➕ Бандаж 15 см перев'язувальний пакет – пов’язка для зупинки кровотечі 1049 грн.⚡

Протиопікова пов'язка Арма-Гель

606136
119
грн.
899
грн.

Спеціально для aптeчoк розроблено пов’язку розміром 10х10 см. Є засобом першої допомоги при опіках. Не вимагають спеціальної підготовки для того, щоб надати швидку і ефективну першу допомогу при будь-якому типі опікової трaвми. При накладанні пов’язки охолоджується місце опіку, зменшується вірогідність виникнення опікових пухирів. Пов’язка захищає рану від інфікування та зменшує ризик появи гіпертрофічних рубців при загоюванні. При досить сильних опіках може виконувати функції «другої шкіри».

Використовуються при порaненнях та опікaх. Поглинають ексудат, який виділяється з рaни. За рахунок сітчастої матриці пов’язка здатна поглинати великий об’єм виділень не руйнуючись. Пов’язки рекомендовано використовувати для oпіків першого, другого та третього ступеня (теплові, хімічні та електричні). Також можуть бути використані для надання допомоги при інших пошкодженнях шкіри, таких як сонячні опіки, садна або укуси комах. Пов’язки можуть використовуватись і як допоміжний засіб при системному лікуванні трофічних вирaзок, пролежнів. Завдяки своїм властивостям пов'язка не прилипає до рани, що дозволяє безболісно замінити її, не знищуючи при цьому новий шар епітелію. Не потрібно спеціальної підготовки для того, щоб надати швидку і ефективну першу допомогу при будь-якому типі поранення. При накладенні пов'язки спостерігається знеболювальний ефект за рахунок охолодження місця травми, зменшується ймовірність виникнення інфікування рани і ризик появи гіпертрофічних рубців при загоєнні. В залежності від стану рани та фази ранового процесу обирається термін перебування пов’язки на рані, але він не може перевищувати 48 годин.