Гемостатик

*МОЖЛИВИЙ ГУРТ
Доставка - Нова Пошта (Накладений платіж/за реквізитами)
⚡АКЦІЯ ⚡
ТУРНІКЕТ-СІЧ | SICH-TOURNIQUET ➕ БАНДАЖ 15 см (6'') з кровоспинною серветкою
⚡1049 грн.
⚡Можлива комплектація АПТЕЧОК з підсумком або без, турнікети СІЧ, ДНІПРО або АРОНІЯ на вибір. АКЦІЯ При замовленні від 5 одиниць аптечок, знижка -5%. Ціна аптечок від 3399 грн. СУШКАР, при замовленні аптечки, у подарунок!⚡

Гемостатик

0202475
449
грн.
грн.
«ГЕМОСТАТИК» являє собою хімічний гемостатичний засіб у формі гофрованого бинту. «ГЕМОСТАТИКИ» призначені для зупинки інтенсивних кровотеч, включаючи кровотечі з магістральних судин (артерій), в тому числі в «польових» умовах на етапі надання само-, взаємо- та першої домедичної чи медичної допомоги.Застосування «ГЕМОСТАТИКУ» не потребує спеціальних медичних знань чи проведення підготовчих процедур, засіб може використовуватись за жорстких кліматичних умов (температура від -40 ̊С до +50 ̊С, вологість може перевищувати 95%).
«ГЕМОСТАТИК» може допомогти у таких сферах, як:- військові конфлікти;- медицина катастроф;- екстрена медична допомога;- хірургія та травматологія;- польова медицина;- екстрена допомога при настанні ДТП до прибуття медиків;- допомога при пораненні на виробництві, активному відпочинку, полюванні тощо;- індивідуальні медичні аптечки водіїв, спортсменів, працівників ДСНС, МВС, СБУ;- аптечки підприємств, установ, організацій- інші сфери професійної діяльності, дозвілля та побуту.
«ГЕМОСТАТИК» сертифікований в Україні та відповідає вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів.