Пов`язка гідрогелева HydroTac transparent

*МОЖЛИВИЙ ГУРТ
Доставка - Нова Пошта (Накладений платіж/за реквізитами)
⚡Можлива комплектація аптечок з підсумком або без, турнікети СІЧ, ДНІПРО або АРОНІЯ на вибір. АКЦІЯ При замовленні від 5 аптечок, знижка -5%. Ціна аптечок від 3399 грн. СУШКАР у подарунок!⚡

Пов`язка гідрогелева HydroTac transparentПов`язка гідрогелева HydroTac transparent

Пов`язка гідрогелева HydroTac transparent

6859060
159
грн.
185
грн.
Прозора гідрогелева пов'язка, виготовлена із гідратованого поліуретану. Зворотня сторона пов'язки вкрита водо-, та паронепроникним захисним шаром, що попереджає проникнення вологи та мікроорганізмів в рану. Пов'язка зволожує рану та поглинає ексудат в невеликих кількостях - це забезпечує створення вологого середовища в рані, що стимулює процес загоєння. HydroTac® transparent - атравматична пов'язка, не приклеюється до рани.
Для терапії хронічних сухих ран або ран з незначною ексудацією без клінічних проявів інфікування різного генезу та різних локалізації на стадіях грануляції та епітелізації, а також для лікування гострих ран - наприклад, опіки, садна, розриви шкіри та ін.
У разі необхідності, пов'язку можна обрізати до необхідного розміру, використовуючи стерильні ножиці. Для застосування пов'язки зніміть захисний синій шар відповідно до нумерації (1 і 2) та накладіть пов'язку на рану стороною, просоченою гелем та зафіксуйте за допомогою відповідних матеріалів (наприклад, плівкова пов'язка Hydrofilm/Hydrofilm roll). Пов'язку можна залишати на рані до 7 днів. Для зміни пов'язки відігніть її з одного боку та обережно видаліть з рани.